Online rezervace

Na této stránce můžete vyplnit požadovaný termín, počet osob a další níže uvedené údaje (v poli s výběrem termínů najdete vždy ty, které jsou aktuálně volné, chybějící jsou již bohužel zarezervovány). V pokračování rezervace pak přidáte své kontaktní údaje a rezervaci potvrdíte. My se Vám do 48 hodin ozveme s potvrzením rezervace a dalšími potřebnými informacemi.

  

Jak se k nám dostanete?

Cesta ze Strakonic

pojedete směrem na Vimperk, na začátku Vimperku pak odbočíte doprava na Zdíkov a Kašperské Hory. Asi 3 km za Vimperkem je pak již značená odbočka doleva na Kvildu. Kousek před Kvildou se pak nenechte zmást rozcestníkem s možnostmi jet doleva na Kvildu a doprava na Horskou Kvildu. Vy se dáte po hlavní cestě doleva na Kvildu, kde nás pak již pohodlně najdete přímo v centru obce, po pravé straně za informačním centrem NP Šumava.

Cesta z Českých Budějovic

pojedete směrem na Strakonice či Písek, cca 10 km za Č.Budějovicemi ale nezapomeňte odbočit doleva na Vimperk. Vimperkem projedete rovně a asi 3 km za Vimperkem je pak již značená odbočka doleva na Kvildu. Kousek před Kvildou se pak nenechte zmást rozcestníkem s možnostmi jet doleva na Kvildu a doprava na Horskou Kvildu. Vy se dáte po hlavní cestě doleva na Kvildu, kde nás pak již pohodlně najdete přímo v centru obce, po pravé straně za informačním centrem NP Šumava.

Kontakt

  • Marta Vocelková

    Kvilda 37,  384 93

  • +420 603 402 121
  • ubytovani@uvocelku.cz
  • 49°1'10.421"N, 13°34'43.149"E
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace