Rezervujte si svou zimní dovolenou

S odezněním posledních letních dní tohoto roku nastává nejvhodnější doba pro rezervaci termínů Vaší zimní dovolené. Pokud se už tedy stejně jako my těšíte na zasněžené malebné scenérie zimní Šumavy, využijte možnosti výběru a zamluvte si termín, který Vám nejvíce vyhovuje. Sněhové podmínky bývají zpravidla velmi dobré od půlky prosince do půlky března, nebývá však vyjímkou, kdy lze lyžovat již koncem listopadu a naopak na konci sezóny i začátkem dubna. Nejvíce návštěvníků Šumavy potkáte i vzhledem k jarním prázdninám v únoru, leden a březen jsou pak z tohoto pohledu o něco klidnější. Běžkařské stopy jsou upravovány za příznivých sněhových podmínek celou zimu, nástup na ně téměř přímo u domu. K nejbližší sjezdovce je to od nás cca 200 metrů, náročnější lyžaři pak mohou využít sjezdovky na Zadově (Churáňově), kam je to cca 20 minut jízdy autem. Po lyžování určitě rádi zajdete na něco teplého do některé z místních hospůdek a restaurací, vše opět ve vzdálenosti cca 200 – 300 metrů od Vašeho ubytování.

Jak se k nám dostanete?

Cesta ze Strakonic

pojedete směrem na Vimperk, na začátku Vimperku pak odbočíte doprava na Zdíkov a Kašperské Hory. Asi 3 km za Vimperkem je pak již značená odbočka doleva na Kvildu. Kousek před Kvildou se pak nenechte zmást rozcestníkem s možnostmi jet doleva na Kvildu a doprava na Horskou Kvildu. Vy se dáte po hlavní cestě doleva na Kvildu, kde nás pak již pohodlně najdete přímo v centru obce, po pravé straně za informačním centrem NP Šumava.

Cesta z Českých Budějovic

pojedete směrem na Strakonice či Písek, cca 10 km za Č.Budějovicemi ale nezapomeňte odbočit doleva na Vimperk. Vimperkem projedete rovně a asi 3 km za Vimperkem je pak již značená odbočka doleva na Kvildu. Kousek před Kvildou se pak nenechte zmást rozcestníkem s možnostmi jet doleva na Kvildu a doprava na Horskou Kvildu. Vy se dáte po hlavní cestě doleva na Kvildu, kde nás pak již pohodlně najdete přímo v centru obce, po pravé straně za informačním centrem NP Šumava.

Kontakt

 • Marta Vocelková

  Kvilda 37,  384 93

 • +420 603 402 121
 • ubytovani@uvocelku.cz
 • 49°1'10.421"N, 13°34'43.149"E
 • IČO: 869 28 414

  Dodavatel není plátcem DPH

  ŽL: č.j.OŽÚ/1113/2008/2 Vimperk

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace